Page MenuHomePhabricator

"Saame suureks digitaalselt" projektilehe täiendamine Vikipeedias
Open, Needs TriagePublic

Description

On loodud projektileht:

Lisaks on ka digikultuuriaasta artikkel:

Projektileht vajaks lihtsustamist ja täiendamist muu sisu osas kui artiklid (meediapank, vikiandmed, vikitsitaadid, vikitekstid). Ka oleks sinna hea lisada viiteid aktuaalsele materjalile ja võimalik, et ka millelegi seoses koroonaviiruse ja selle poolt tekitatud olukorraga, mh julgustust, et võiks ära kasutada koroona poolt pakutavat võimalust Vikipeediasse panustada.

Event Timeline

tramm renamed this task from Vikipeedia projektilehe täiendamine to "Saame suureks digitaalselt" projektilehe täiendamine Vikipeedias.Mar 19 2020, 6:49 PM
tramm created this task.
tramm added a project: Vabatahtlikule.
tramm moved this task from Backlog to Pisut pühendumist on the Vabatahtlikule board.
tramm moved this task from Backlog to Sel kuul on the WMEE board.Mar 21 2020, 1:57 PM
tramm moved this task from Sel kuul to Nädala jooksul on the WMEE board.
tramm added a comment.Mar 21 2020, 8:35 PM

Kampaanialehel lubatakse, et projektilehelt leiab infot ka muude panustamisvõimaluste kohta:

Uute artiklite koostamisele lisaks on tänuväärne töö ka olemasolevate täiendamine viidete või uuenenud infoga, aga ka nende toimetamine või keeletoimetamine. Lisaks sellele kuulub entsüklopeediasse ka illustreeriv pildi- jm materjal Wikimedia Commonsi meediapangast, järjest enam kasutatakse artiklites toorandmeid otse Wikidata andmebaasist, ka on Vikipeedial hulk sõsarprojekte nagu nt Vikitsitaadid, Vikisõnastik või Vikitekstid. Kõik need leiavad kasutamist entsüklopeedias ning nendesse panustamise kohta loe täpsemalt kampaania projektilehelt Vikipeedias!

Hetkel seal seda infot pole.