Page MenuHomePhabricator

WMEE töödetahvli tegevuste ajastamine, prioritiseerimine ja/või nihutamine #pikk_plaan alla
Closed, ResolvedPublic

Description

Nüüdseks on kõik WMEE tegevused nihkunud WMEE töödetahvlile, mis on väga hea. Nüüd oleks vaja need seal üle vaadata ja teha järgnevat:

 • Kui töö on tehtud, siis märkida kommentaaris. et mis alusel seda väidetakse (nt mõni link või kontaktisik või lihtsalt fakti nentimine), ja kirje sulgeda (staatus: Resolved).
 • Kui töö on tegemisel:
  1. märkida, kes seda teeb;
  2. nihutada töö õigesse/ootuspärasesse töödetahvli tulpa (Nädala jooksul, Sel kuul, Järgmisel kuul, Järgmised 3 kuud, Sel aastal);
  3. määrata tööle prioriteet (Lowest, Low, Medium, High, Needs Triage, Ubreak now!);
  4. kui tööd võiks justkui teha mõni ootamatu või ootuspärane vabatahtlik, siis lisada silt Vabatahtlikule.
 • Kui pole teada, et ja kuidas keegi aasta sees selle ära teeb, siis määrata tööle sildiks Pikk plaan.

Kui me selle tehtud saame, siis võib töödetahvlite sättimisel järgmisi samme ette võtta (nt T252314), aga esialgu on vajalikud need sammud, et saada WMEE tahvel puhtaks üleliigsest ja nii, et see tõepoolest väljendaks tegemisel olevaid asju või asju, mille tegemine tõepoolest lähema aastakese jooksul garanteeritult kellegi ülesandeks tehakse (või keegi teab, et ta ta võtab selle enda peale).

Details

Due Date
Jul 22 2020, 7:00 PM

Event Timeline

tramm triaged this task as Unbreak Now! priority.May 9 2020, 6:07 PM
tramm set Due Date to May 13 2020, 7:00 PM.
tramm renamed this task from WMEE töödetahvi tegevuste ajastamine, prioritiseerimine ja/või nihutamine #pikk_plaan alla to WMEE töödetahvli tegevuste ajastamine, prioritiseerimine ja/või nihutamine #pikk_plaan alla.May 10 2020, 2:14 AM
Izno lowered the priority of this task from Unbreak Now! to High.May 19 2020, 1:22 AM
Izno added a subscriber: Izno.

I do not think this fits the UBN description, especially based on the lack of obvious action.

@tramm: Hi, the Due Date set for this open task is two months ago.
Can you please either update or reset the Due Date (by clicking Edit Task), or set the status of this task to resolved in case this task is done? Thanks.

tramm changed Due Date from May 13 2020, 7:00 PM to Jul 22 2020, 7:00 PM.Jul 13 2020, 10:56 AM

Kunagi juuli alguses oli Backlogis üle 50 ülesande, nüüd 16, asi edeneb. Valdavale osale ülesannetest on ka vastutajad ja prioriteedid määratud, hulk ülesandeid pika plaani alla või vabatahtlike tahvlile liigutatud.

@tramm: Hi, the Due Date set for this open task is two months ago.
Can you please either update or reset the Due Date (by clicking Edit Task) to a realistic Due Date, or set the status of this task to resolved in case this task is done? Thanks.

This has improved enough that I think it's fine to close it and deal with the last bits on a case per case basis. Sorry and thanks for the reminder! :)