Page MenuHomePhabricator

Täiendada pandeemia/karantiini projektilehte Vikipeedias
Closed, ResolvedPublic

Description

Lehe loomisel sõnastatud eesmärgid T248477 vajavad täideviimist ja nende sisu tuleks projektilehel eri jaotistes lahti kirjutada. Kindlasti oleks vaja nimekirjasid täiendamist vajavatest artiklitest, aga tegelikult võiks sinna koondada iseenda ja tuleviku tarvis valdkondade kaupa huvitavat infot.

Event Timeline

Kirjutasin Eesti Rahvusraamatukogule, et jagaksid karantiiniprojekti (ja EV102) digikultuuriaasta raames enda lehtedel, üleskutset jagatakse Facebook'i digikultuuriaasta lehel. Kirjutasin ka kultuur.infole, et nad üleskutset jagaksid.

meilivorm:
Hea Eesti Rahvusraamatukogu esindaja

Kirjutan teile seoeses Wikimedia Eesti projektiga "Vikiprojekt Karantiin". Projekti eesmärk on süstematiseerida koroonainfot valdkondade kaupa ning pakkuda inspiratsiooni karantiiniga toimetulekuks nii praktilises kui entsüklopeedilises mõttes – sisuliselt on see projekt üleskutse mõtelda üheskoos välja, kuidas karantiini eraldatus enda jaoks võimalikult kasulikult ja mõttekalt tööle panna. Täpsem info projekti kohta leiab siit: https://et.wikipedia.org/wiki/Vikipeedia:Vikiprojekt_Karantiin

Seome karantiiniprojekti ka Miljon+ kampaaniaga, mille leiab siit: https://ev102.miljonpluss.ut.ee/

Miljon+ kampaania toimub koostöös Tartu Ülikooliga ning eesmärk on toetada kvaliteetse ja kõigile vabalt kättesaadava digitaalse teabevara kasvu ning aidata sellega kaasa eesti kultuuri, teaduse ja keele elujõu tagamisele infoühiskonnas. Seega kutsume kõiki Vikipeediasse panustajaid enda nime ka Miljon+ kampaanialehele kirja panema.

Kuna käimas on ka digikultuuriaasta, siis kas oleksite selle raames valmis jagama üleskutset enda (sotsiaalmeedia) lehtedel?

Lisaküsimuste puhul vastan hea meelega!

Tervitades
Kristel Birgit Potsepp
Kommunikatsioonijuht
Wikimedia Eesti
kristelbirgit@wikimedia.ee / +372 56 98 2201

kruusamagi claimed this task.