Page MenuHomePhabricator

Vikipeedia e-kursuse materjalide konvertimine Outreach Dashboardi õpiobjektiks
Open, Needs TriagePublic

Description

Meil on e-kursus, mida me ei saa eriti kasutada, sest selle formaat näeb ette tagasisidestamise, mida tasuta tööna teha on keeruline ja me ei ole leidnud aega tagasisidestajatele maksmiseks raha taotleda.

Meil on tõlgitud eesti keelde Outreach/Wikiedu Dashboard, mida kasutatakse laialdaselt Wikipeediasse sisu looomise kursuste läbiviimisel. T248227

Kui e-kursus oleks praktiliselt kasutatav Wikiedu Dashboardi tüüpi õpiobjektina, siis eeldatavasti aitaks see tuua uusi õpetajaid Vikipeediat õppetöös kasutama, sest see lihtsustab märgatavalt kursuste läbiviimist ning annab õpetajale kindluse protsessi osas ilma eeldamata õpetajalt väga põhjalikku kogemust vikipedistina.

Selle teoks tegemiseks tuleks uurida, kas me peaksime paigaldama ja hakkama haldama oma Dashboardi (pole ilmselt väga keeruline) või saame kasutada mõnda olemasolevat ja sinna kursusi lisada (vajab läbirääkimist-uurimist, kas see on piisav) ja tuleks anda hinnang kui suur töö see on, st kas see on tehtav vabatahtliku tööna või peaks selle jaoks taotlema eraldi raha vmt.